2004 - fo PAVEL KNAP

Podařilo se nám navázat spolupráci s firmami Faurecia, Toyota Tsusho Europe, Denso, Aisin. Ve Faurecii Mladá Boleslav jsme servisovali vstřikovací stroje Engel a Krauss-Maffei. Také jsme vyhráli ve Faurecii výběrové řízení na interní transfer vstřikovacího stroje Engel Duo 2000.

image-3-doneimage-4-done

Uzavírací část vážila 120t a její přesun jsme vyřešili tím, že jsme ji transferovali po železničních kolejích. Toyota Tsusho Europe a Denso Liberec nás vybrali na dostavbu druhé etapy těžké vstřikovny.

V libereckém Densu jsme nastěhovali, usadili, provedli nivelaci strojů Engel Duo 1300 a zavážecích stolů a manipulačních robotů. Také jsme veškeré stroje a periferie připojili na silovou elektřinu, vodu a vzduch.

image-2-done

V tlakové aluminiové slévárně AISIN PÍSEK jsme začali technologickou výstavbu. Kompletní složení, vybalení, usazení a finální montáž veškerých tlakových lisů Ube a periferních zařízení.

image-1-done

Tento rok jsme se přestěhovali do pronajatých prostorů v areálu firmy Plaston Liberec. V těchto větších prostorách jsme se pustili do výroby transportních vozíků s polyuretanovými kolečky do max. nosnosti 200t.

image-5-done