2010 - fo PAVEL KNAP - INDUSTRIETECHNIK s.r.o.

Začátkem roku přišel náš první projekt v české energetice.

Zvednutí a usazení napájecí nádrže o hmotnosti 98t do nově vznikajícího bloku Elektrárny Ledvice +22m. Tímto projektem se nám otevřeli dveře do nejvyššího technického patra realizovaných strojařských projektů v České republice.

image-8-doneimage-6-doneimage-7-done

Dostali jsme od energetické skupiny možnost účastnit se výběrového řízení na transport generátoru 358t do strojovny a zvednutí na turbo stolici +17m. Toto výběrové řízení jsme vyhráli a začali jsme se připravovat na tento náročný projekt.

image-5-doneimage-3-doneimage-4-done

Na přelomu léta a podzimu jsme projekt úspěšně zrealizovali a dokázali jsme to jako jediná ryze česká firma. Tímto děkuji české energetické skupině za svěřenou důvěru, kterou nám dali nominací na tento náročný projekt.

Mondi štětí nám zadalo projekt na výměnu prstence 55t na vápenné peci.

image-16-doneimage-17-doneimage-18-doneimage-19-done

Tento rok jsme zakoupili VW transporter T5, Lift systems 24A / 48A o nosnosti 800t, Twin lift TWLO 75 o nosnosti 75t a Dorman long lanové zvedáky o nosnosti 432t. Také jsme nechali vyrobit speciální podpěrné modulové příhradové konstrukce a nosné traverzy. Začali jsme s programem nákupu vysokozdvižných vozíků HYSTER 7t a jejich speciální úpravou pro stěhovací práce s názvem TIGER.

image-9-doneimage-10-doneimage-11-doneimage-12-doneimage-1-doneimage-13-doneimage-14-doneimage-15-done