2005 - fo PAVEL KNAP

Dochází k zásadnímu investičnímu rozhodnutí o nákupu amerického zvedacího zařízení Lift systems 22A / 44A o nosnosti 400t. Nákupem této technologie odbouráváme náklady na pronájem autojeřábů a prostorové problémy s jejich využíváním. Tento zvedací systém budeme vlastnit jako první ryze česká firma a tím se nám otvírají dveře k manipulačně složitějším projektům.

image-3-done

Byli jsme osloveni firmou Kuboušek, která zastupuje na tuzemském a slovenském trhu německou firmu Krauss-Maffei. Hledali dlouhodobého partnera pro těžký hydraulický servis a manipulační práce. Vzájemná spolupráce se rychle osvědčila a my jsme tím získali mnoho práce u atraktivních zákazníků.

image-2-done

Tento rok byl pro nás milníkem naší performance k velmi sofistikované firmě v oblasti servisních, montážních a stěhovacích pracích. Také jsme zakoupili náš první vysokozdvižný vozík o nosnosti 5t od firmy Jungheinrich. V polovině tohoto roku jsme obdrželi Lift systems 22A / 44A a okamžitě byl nasazen na projekt na Slovensku. V trnavském výrobním závodě firmy Punch jsme interně transferovali těžkou vstřikovnu. Součástí zakázky byl také transport, složení, umístění a montáž nového stroje Engel Duo 2300 z Rakouska.

image-4-doneimage-5-doneimage-6-done

V tomto roce byl realizován projekt ustavení stojanu ŽĎAS o hmotnosti 76t v Benteleru Rumburk.

image-1-done